Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 2
Realitní zpravodaj

Investice do logistických areálů se vyplácí

Investice do logistických areálů se vyplácí
11.12.2025 - Ve třetím čtvrtletí letošního roku tvořily průmyslové nemovitosti 31 % celkového objemu transakcí na investičním trhu, což znamená značný růst. Vyplývá to z pravidelného průzkumu..

Brněnská radnice hledá nové cesty v pronájmech. Pomůže to snížit ceny?

Brněnská radnice hledá nové cesty v pronájmech. Pomůže to snížit ceny?
9.12.2025 - Vedení Brna usiluje o dostupné bydlení napříč generacemi. A jak je vidět z minulosti i současnosti, nepotřebuje k tomu speciální zákony. Již v minulých letech realizovalo Brno byty v..

Je sklep u rodinného domku jen zbytečnou investicí?

Je sklep u rodinného domku jen zbytečnou investicí?
8.12.2025 - Odpověď není jednoduchá a záleží především na životním stylu, který ta která rodina preferuje. Jak se ale zmenšují pozemky, a zároveň se stále více lidí vrací k samopěstitelství, může být..

Za jakých podmínek lze darovat či prodat nemovitost s věcným břemenem

Za jakých podmínek lze darovat či prodat nemovitost s věcným břemenem
5.12.2025 - Věcná břemena jsou právní instituty, které významně ovlivňují vlastnictví nemovitostí v České republice. Nejčastěji se setkáváme s věcným břemenem užívání (např. právo doživotního..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej bytu 3+1 plocha 63,80 m², Hradec Králové

Prodej bytu 3+1 plocha 63,80 , Hradec Králové, Ev.č.: 00023

DSCN7474

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 3+1
LokalitaSeverní, Hradec Králové - Slezské Předměstí
OkresHradec Králové
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha63 m²
Podlaží umístění7. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím k prodeji velmi pěkný v osobním vlastnictví byt 3+1 o velikosti 63,80 m2 se zděným jádrem, balkónem, lodžií a sklepem. Nachází se v 7. patře panelového domu v Hradci Králové, část Slezské Předměstí. Dům v r. 2000 zateplen, balkon po rekonstrukci. Ohřev vody i vytápění dálkové. Radiátory opatřeny měřiči. Roku 2002 předělaná elektřina v mědi, r. 2010 nová plastová okna se žaluziemi. V r. 2005 proběhla částečná rekonstrukce bytu, v chodbě nová dlažba i v kuchyni s kuchyňskou linkou, nová koupelna vana, umyvadlo, obkladačky, sádrokartonem snížen strop s usazením bodového osvětlení. V ostatních místnostech parkety položené lino. Dispozice: vstupní chodba, samostatná toaleta se zděným jádrem, směrem na východ následuje obývací pokoj, se vstupem na balkon s výhleden do zeleně a na mateřskou školku, dále následuje ložnice. Z chodby proti vstupním dveřím dětský pokoj s orientací na západ kde je také orientovaná kuchyň s novou linkou na zakázku se zabudovaným osvětlením, vybavenou pyn. sporákem s elektr.troubou. Za kuchyní následuje koupelna a lodžie s přivedeným osvětlením pro úložný prostor. Na patře dva sousedící byty. K bytové jednotce náleží zděný sklep s další možností využit nebytových prostor pro uložení motocyku, kol, a kočárku. Výborná dopravní obslužností s dosahem na ČD a MHD č.3, 14, 25 s dosahem do centra a parkováním u domu. Vřele doporučuji mladému páru i rodině díky lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. V místě školka v blízkosti škola, poliklinika, restaurace, obchody. S financováním hypotékou Vám ráda pomůžu. Volný dle dohody v průběhu června. Velice nízké náklady domu, fond oprav 319, za správu 140, vřele doporučuji.