Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Realitní zpravodaj

Mezi oceněné stavby roku 2022 patří muzeum, most i soukromá vila

Mezi oceněné stavby roku 2022 patří muzeum, most i soukromá vila
27.1.2023 - Soutěž Stavba roku pořádá již tradičně Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Loni to byl již třicátý jubilejní ročník, v němž stejnoměrně uspěly v pěti kategoriích rekonstrukce,..

Jak se daní výnos z pronájmu společných prostor v bytovém domě

Jak se daní výnos z pronájmu společných prostor v bytovém domě
26.1.2023 - Společenství vlastníků jednotek má několik zdrojů příjmů, které spravuje a jejichž prostřednictvím zajišťuje správu bytového domu, jeho údržbu, renovace a podobné. Některé příjmy však..

Jaké jsou rozdíly v přihlášení k trvalému pobytu dle typu vlastnictví nemovitosti

Jaké jsou rozdíly v přihlášení k trvalému pobytu dle typu vlastnictví nemovitosti
25.1.2023 - O přihlášení k trvalému pobytu kolují nejrůznější nepravdy. Někteří majitelé bytových domů dávají do nájemní smlouvy ustanovení, že se nájemce nesmí v bytě přihlásit k trvalému pobytu, a..

Nových bytů se loni v Praze prodalo nejméně za 20 let

Nových bytů se loni v Praze prodalo nejméně za 20 let
23.1.2023 - Drahé a nedostupné hypotéky a nejistá ekonomická situace výrazně zasáhly pražský rezidenční trh. Za celý loňský rok developeři v Praze prodali jen 2400 nových bytů, což je nejméně za..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Reference

Reference

Libor Dítě

Prodej částečně podsklepené zděné chaty s pozemkem 520 m², Hradec Králové - Plácky

Prodával jsem s paní Fröhlichovou nemovitost, byl jsem velmi spokojen s profesionálním a přitom lidsky přívětivým přístupem při celém procesu prodeje.

František Frste

Nabízím k prodeji rekonstruovaný byt 3+1 o 63m² s balkonem a lodžií - Hradec Králové - Slezské Předměstí, Severní

Děkuji MF reality, paní Monice Fröhlichové, za perfektně zvládnutý prodej mého bytu 3 + 1. Paní Fröhlichová je profesionální, flexibilní, komunikativní, milá, vstřícná a empatická. Má zajištěn kompletní servis pod jednou střechou: realitní kancelář, advokáta, advokátní úschovu a notáře. Doporučuji.

Anna Nová

Prodej bytu 1+1 o 39m² pro bydlení nebo k investici, ulice Družby, Pardubice.

Moc děkuji za prodej bytu. O nic jsem se v podstatě nemusela starat, paní Fröhlichová vše vyřídila za mě. Vše skvěle klaplo, nikde žádný zádrhel. Obzvlášť musím ocenit úžasný lidský přístup a opravdu individuální péči o klienta! Vřele všem doporučuji!

František Plesnivý

Prodej rodinného domu 5+1 s obytným podkrovím, sklípkem, garáží a pozemkem 828 m² - Vavřinec - Žíšov, vzdálené 40 km od Prahy

S moji sestrou jsme přes společnost paní Fröhlichové prodávali náš domeček po rodičích, byli jsme velmi spokojeni, vyšla nám ve všem vstříc a hlavně i kupujícím, kteří potřebovali co nejdříve vyčerpat předschválenou hypotéku v daném terminu a já jsem byl rád, že během měsíce sehnala paní Fröhlichová tak rychle zájemce, který hledal něco k rekonstrukci pro vlastní bydlení. Celý náš prodej proběhl rychle, včetně právních služeb i vyplacení kupní ceny z advokátní úschovy. V případě dalšího prodeje se na ní mohu vždy obrátit a spolehnou, vřele všem doporučuji,

Helena Nádvorníková

Helena Nádvorníková

“Chtěla bych moc poděkovat Monice Fröhlichové za pomoc při prodeji garsonky. I přes problémy, které se při prodeji vyskytly, byla vždycky ochotná, vstřícná a všechny problémy řešila velmi profesionálně. Dokázala zařídit perfektní technické a právnické zázemí a svým milým přístupem vytvořit příjemnou atmosféru. Tuto mladou realitní makléřku vřele doporučuji všem, kteří chtějí prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost. V případě budoucího prodeje nebo koupě bytu vím, kam se obrátit. Děkuji Moniko.”

Václav Beneš

"Opravdová spokojenost slečna Fröhlichová pracovala na top úrovni. Jestli do budoucna budu potřebovat služeb od Vás tak neváhám ani minutu"
"Prostě profík. Václav Beneš

Zdeněk Renc

Zdeněk Renc

"Skvělá, umí poradit, nejde jí jen o to "rychle prodat" a vydělat. Opravdu se snaží, aby spokojen byl jak prodávající, tak kupující. Nesmírně oceňuji i "poprodejní" servis, kdy mě upozornila na chybu v převodu dodavatele plynu na nové majitele, kterou způsobili pracovníci ČEZ, nebo RWE. Bez obav ji doporučuji každému a určitě využiji její služby i v budoucnosti. Zdeněk Renc "

Otakar Polák

Otakar Polák

"S paní Fröhlichovou jsem byl velice spokojen, hlavně díky rychlému vyhledání kupujícího, vyplacení prodejní částky na účet a vyřízení daně na finančním úřadě. Služeb této makléřky využíváme dlouhodobě v celé rodině, kdy se nám stará o všechny naše nemovitosti. Otakar Polák"

Šárka Pirklová

Šárka Pirklová

"S paní Monikou Fröhlichovou jsem byla velmi spokojená, vše rychle a profesionálně vyřídila. Děkuji za osobní přístup a milé jednání. Každému doporučuji. Pirklová"

Věra Pávková

Prodej zděného bytu 2+kk, 58m² Hradec Králové centrum

"Makléřka sl. Monika Fröhlichová je velmi vstřícná, ochotná, spolupráce s ní byla velmi hodnotná. Pokud bych měla makléřku známým, příbuzným doporučit, budu výše uvedenou makléřku preferovat. Pávková Věra"