Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 4
Realitní zpravodaj

Udržitelnost budovy začala ovlivňovat ceny nemovitostí

Udržitelnost budovy začala ovlivňovat ceny nemovitostí
5.6.2026 - Ještě před několika lety rozhodovala při koupi nemovitosti hlavně lokalita, velikost a technický stav. Dnes se ale stále více prosazuje další faktor – udržitelnost budovy a její..

Kupní smlouva bez kupní ceny? Nejvyšší soud připustil možnost, která dosud působila nemyslitelně

Kupní smlouva bez kupní ceny? Nejvyšší soud připustil možnost, která dosud působila nemyslitelně
3.6.2026 - Že kupní smlouva na nemovitost musí obsahovat kupní cenu, považovala většina právníků i realitních profesionálů za samozřejmost. Rozhodnutí Nejvyššího soudu sp. zn. 24 Cdo 81/2026 však..

Vede vaše kanalizační přípojka přes sousedův pozemek? Jaká máte práva a povinnosti

Vede vaše kanalizační přípojka přes sousedův pozemek? Jaká máte práva a povinnosti
1.6.2026 - Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu a zjistili jste, že jediná cesta k obecní kanalizaci vede přes pozemek vašeho souseda? Tato situace je v českém právu poměrně častá, ale vyžaduje..

Krásný výhled prodává, ale nestačí. Více se věnujte dispozicím bytu

Krásný výhled prodává, ale nestačí. Více se věnujte dispozicím bytu
27.5.2026 - Nepodlehnout vizuálním lákadlům a vybrat skutečně praktický byt se může jevit složitější, než by se zdálo. Zvláště, když nekupujeme starší byt, který vidíme „in natura“, ale kupujeme..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej bytu 3+1 plocha 76,35 m², Baarova Hradec Králové

Prodej bytu 3+1 plocha 76,35 , Baarova Hradec Králové, Ev.č.: 00045

IMG_0490
38878137_507348916382298_7772956809286909952_n

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 3+1
LokalitaBaarova, Hradec Králové - Pražské Předměstí
OkresHradec Králové
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Užitná plocha76 m²
Podlaží umístění11. NP
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím k prodeji dobře dizpozičně řešený byt 3+1 o velikosti 76,35 m2 s lodžií a komorou, určený k rekonstrukci. Nachází se ve vyhledávané lokalitě ulice Baarova, Labská kotlina část Hradec Králové, v 11. nadzemním podlaží panelového domu, který prošel kompletní revitalizací, zateplení, dva výtahy, malba vstupních prostor, nové vstupní dveře, kamerový systém. Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví nelze převézt do osobního vlastnictví tedy při pořízení nemovitosti a financování hypotékou nutné zajistit jinou nemovitostí nebo hradit kupní cenu z vlastních zdrojů. Ohřev vody i vytápění dálkové. Topná tělesa opatřeny měřiči. Nemovitost je v původním však udržovaném stavu, připravená na rekonstrukci, kuchyňská linka zánovní v bytě nová plastová okna s žaluziemi. V chodbě jsou původní vestavěné skříně, podlahy v místnostech pokryty linem. Dispozice: vstupní chodba, vpravo následuje dětský pokoj se vstupem do kuchyně se spíží a jídelním koutem. Součástí kuchyňské linky, která je zánovní je plynový sporák s troubou. Vedle kuchyně je chodbička ta se dá využít při rekonstrukci pro rozšíření koupelny, která je umístěná z chodby za kuchyní se samostatnou toaletou s původním umakartovým jádrem. Dále z chodby a kuchyně vstup do obývacího pokoje, kde se nachází lodžie s výhledem na město i do zeleně, která vede přes celou šíří obou pokojů včetně ložnice, tím je tak zajištěno kompletní prosvětlení pokojů. Na patře tři klidné sousedící byty. K bytové jednotce náleží zděná komora také na patře. Do bytu je přiveden internet po kabelu. Další možností v domě je využit nebytových prostor pro uložení, kol a kočárku. Výborná dopravní obslužností s dosahem na ČD, MHD i do centra a parkováním u domu. Vřele doporučuji mladému páru i rodině díky lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. V místě školka, škola, restaurace, obchod Albert. S financováním hypotékou Vám ráda pomůžu. Volný ihned, velice nízké náklady, vřele doporučuji.