Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 4
Realitní zpravodaj

Udržitelnost budovy začala ovlivňovat ceny nemovitostí

Udržitelnost budovy začala ovlivňovat ceny nemovitostí
5.6.2026 - Ještě před několika lety rozhodovala při koupi nemovitosti hlavně lokalita, velikost a technický stav. Dnes se ale stále více prosazuje další faktor – udržitelnost budovy a její..

Kupní smlouva bez kupní ceny? Nejvyšší soud připustil možnost, která dosud působila nemyslitelně

Kupní smlouva bez kupní ceny? Nejvyšší soud připustil možnost, která dosud působila nemyslitelně
3.6.2026 - Že kupní smlouva na nemovitost musí obsahovat kupní cenu, považovala většina právníků i realitních profesionálů za samozřejmost. Rozhodnutí Nejvyššího soudu sp. zn. 24 Cdo 81/2026 však..

Vede vaše kanalizační přípojka přes sousedův pozemek? Jaká máte práva a povinnosti

Vede vaše kanalizační přípojka přes sousedův pozemek? Jaká máte práva a povinnosti
1.6.2026 - Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu a zjistili jste, že jediná cesta k obecní kanalizaci vede přes pozemek vašeho souseda? Tato situace je v českém právu poměrně častá, ale vyžaduje..

Krásný výhled prodává, ale nestačí. Více se věnujte dispozicím bytu

Krásný výhled prodává, ale nestačí. Více se věnujte dispozicím bytu
27.5.2026 - Nepodlehnout vizuálním lákadlům a vybrat skutečně praktický byt se může jevit složitější, než by se zdálo. Zvláště, když nekupujeme starší byt, který vidíme „in natura“, ale kupujeme..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej krásného mezonetového bytu 3+1 o celkové ploše 111 m2, s možným odkoupením terasy v centru Hradce Králové, ulici Klumparova

Prodej krásného mezonetového bytu 3+1 o celkové ploše 111 m2, s možným odkoupením terasy v centru Hradce Králové, ulici Klumparova, Ev.č.: 00061

18

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 3+1
LokalitaKlumparova, Hradec Králové
OkresHradec Králové
Typ bytumezonet
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha111 m²
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím atypický mezonetový byt 3+1 o celkové výměře 111 m2 včetně velkého sklepu 14 m2 s využitím velké střešní terasy v centru Hradce Králové, ulice Klumparova. Byt je v osobním vlastnictví, nachází se ve zděném domě bez výtahu v půdních prostorách 5 NP. Rozsáhlou rekonstrukcí zde vznikla nová bytová jednotka s dispozicí, vstupní chodba s vestavěnými skříněmi, následuje koupelna se sprchovým koutem, rohovou vanou, umyvadly a oddělenou toaletou. V chodbě díky odstranění příčky byl vytvořen otevřený prostor pro obývací pokoj s krbem a samostatným dětským pokojem, dostatečné prosvětlení zajišťují střešní okna a bodové osvětlení. Následuje prostorná samostatná kuchyň s linkou a odděleným jídelním koutem. Podlaha je krytá dlažbou, vytápění podlahové, radiátory nebo krbem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Druhé patro odděluje podsvícené schodiště pod kterým je možné využít prostor pro kancelář, pracovnu k šití nebo jiný účel. V patře bytu umístěna ložnici s úložným prostorem z které je vstup na střechu s velkou terasou a krásným výhledem na město. Nemovitost je umístěna v lokalitě docházkově dostupné k MHD s možností parkování u domu. Nízké měsíční náklady. Vstup ke sklepům zajišťují bezpečnostní dveře, protilehle umožněn přístup na dvůr s možností relaxování. Stěhování dle dohody. Byt doporučuji rodině nebo mladému páru, kteří ocení využití terasy k příjemnému posezení i grilování. S financováním vám pomohu a nemovitostí ráda provedu.

Soubory ke stažení