Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Realitní zpravodaj

Zákon o realitním zprostředkování vyšel ve sbírce zákonů. Od kdy bude platit?

Zákon o realitním zprostředkování vyšel ve sbírce zákonů. Od kdy bude platit?
Je to jisté, zákon platí. Protože se ale nestihlo vydat zákon ve sbírce zákonů před stanoveným datem účinnosti, bude datum účinnosti předmětem právních diskusí.

Byt jako investice. Kterým kategoriím se raději vyhnout?

Byt jako investice. Kterým kategoriím se raději vyhnout?
Možná se domníváte, že nákup bytu, který nepotřebujete, je zbytečný luxus. A proč si na něj navíc brát hypotéku? Možná, kdybyste měli dostatek hotovosti. Ovšem i vzhledem k současné výši hypotečních..

Splácení hypotéky při nezaměstnanosti. Jaké jsou možnosti

Splácení hypotéky při nezaměstnanosti. Jaké jsou možnosti
Přišli jste o zaměstnání a máte hypotéku, jejíž splátky se mohou stát v nejbližších měsících významným problémem. Jestliže nenastupujete obratem do dalšího zaměstnání, budete pobírat pouze podporu v..

Koho informovat o rekonstrukci bytu

Koho informovat o rekonstrukci bytu
Kupujete byt, který bude potřebovat větší či menší úpravy? Některé z nich mohou vyžadovat stavební povolení či ohlášení. Avšak vždy je třeba informovat družstvo či vedení SVJ. U družstevních bytů je..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty 20m², pozemek 306m² - Hradec Králové - Malšovice

Prodej chaty 20, pozemek 306 - Hradec Králové - Malšovice, Ev.č.: 00060

IMG_0939

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaHradec Králové - Malšovice
OkresHradec Králové
Velikost2 pokoje
Plocha užitná45 m²
Plocha pozemku306 m²
Plocha zastavěná20 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace1998
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám pěknou zděnou podsklepenou chatku s terasou, obytným podkrovím se zařízením o celkové ploše pozemku 306 m2 v zahrádkářské kolonii Rozkvět míru v Malšovicích v části Hradce Králové v katastrálním území Malšovice u Hradce Králové. Celý pozemek má 306 m2 z toho, zastavěná část pozemku 20 m2. Zahrada o 286 m2 je v pronájmu ZO Českého zahrádkářského svazu Rozkvět míru Malšovice, ošetřeno smlouvou na dobu neurčitou včetně přístupové cesty s ročním poplatkem na údržbu, provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci. Elektrická energie se hradí zálohou s ročním vyúčtováním skutečnosti dle podružného elektroměru. Užitková voda na zalévání je rozvedena po pozemku, přivedena je z Orlice. Pitná voda v dosahu u vodárny. Vstup do chaty přes schodiště s terasou, kde je zavedena elektřina s osvětlením, podlaha betonová s dlažbou, dřevěná se zátěžovým kobercem. K užívání slouží místnost vybavená kuchyňskou linkou, nábytkem, kamny na tuhá paliva nebo je možno vytápět přes elektrický radiátor. Dále je vstup přes dřevěné schodiště do bytného podkroví, kde se nachází prostor s nábytkem pro spaní. K chatce přiléhá dřevěná kůlna s nářadím. Stavba je celá podsklepená se vstupem ze zadní části chaty přes kovové schodiště, kde se nachází prostor pro uskladnění, ovoce, zeleniny a jiných hlíznatých i cibulnatých rostlin. Za budovou je postaven zděný kompostér. Před chatkou jsou vzrostlé ovocné keře, stromy včetně okrasných. Parkování je před vstupem do osady s možností vjezdu vozem k chatě, v dosahu je zastávka MHD. Pozemek je pravidelně sekán, chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku. Těším se na setkání při prohlídce nemovitosti.