Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Realitní zpravodaj

Změna trendu ve vývoji sazeb hypoték se potvrdila

Změna trendu ve vývoji sazeb hypoték se potvrdila
5.10.2022 - Průměrná nabídková sazba hypoték, kterou napříč trhem měříme prostřednictvím indexů GOFI, v září potvrdila trend z předchozích dvou měsíců. Sazby v červenci přestaly růst a v srpnu a září..

V Brně se prodalo nejméně nových bytů za posledních 10 let. Ceny začínají klesat

V Brně se prodalo nejméně nových bytů za posledních 10 let. Ceny začínají klesat
4.10.2022 - Prodeje nových bytů v Brně se ve třetím čtvrtletí roku 2022 propadly na historické minimum. Potvrdil se tak trend, který naznačil již druhý kvartál. Z dat společnosti Trikaya vyplývá, že..

Jak předejít sporům při dědění nemovitosti? Jednou z možností je kolace

Jak předejít sporům při dědění nemovitosti? Jednou z možností je kolace
3.10.2022 - Nejednou se stává, že některý z dědiců obviní druhého, že dosáhl přepisu nemovitosti na sebe za života rodiče manipulací či podobným nátlakem. Pokud chce mít majitel nemovitosti jistotu,..

Jaký je rozdíl mezi koupí ateliéru a bytu

Jaký je rozdíl mezi koupí ateliéru a bytu
30.9.2022 - Ceny bytů se dostaly na nejvyšší hodnoty za posledních 30 let, a tak pro někoho může být řešením koupě ateliéru. Může se stát startovacím bytem nebo únikem z bytu nadměrně velkého...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty 20m², pozemek 306m² - Hradec Králové - Malšovice

Prodej chaty 20, pozemek 306 - Hradec Králové - Malšovice, Ev.č.: 00060

IMG_0939

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
Monika Fröhlichová reality s.r.o.Monika Fröhlichová reality s.r.o.
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaHradec Králové - Malšovice
OkresHradec Králové
Velikost2 pokoje
Plocha užitná45 m²
Plocha pozemku306 m²
Plocha zastavěná20 m²
Plocha zahrady286 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace1998
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám pěknou zděnou podsklepenou chatku s terasou, obytným podkrovím se zařízením o celkové ploše pozemku 306 m2 v zahrádkářské kolonii Rozkvět míru v Malšovicích v části Hradce Králové v katastrálním území Malšovice u Hradce Králové. Celý pozemek má 306 m2 z toho, zastavěná část pozemku 20 m2. Zahrada o 286 m2 je v pronájmu ZO Českého zahrádkářského svazu Rozkvět míru Malšovice, ošetřeno smlouvou na dobu neurčitou včetně přístupové cesty s ročním poplatkem na údržbu, provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci. Elektrická energie se hradí zálohou s ročním vyúčtováním skutečnosti dle podružného elektroměru. Užitková voda na zalévání je rozvedena po pozemku, přivedena je z Orlice. Pitná voda v dosahu u vodárny. Vstup do chaty přes schodiště s terasou, kde je zavedena elektřina s osvětlením, podlaha betonová s dlažbou, dřevěná se zátěžovým kobercem. K užívání slouží místnost vybavená kuchyňskou linkou, nábytkem, kamny na tuhá paliva nebo je možno vytápět přes elektrický radiátor. Dále je vstup přes dřevěné schodiště do bytného podkroví, kde se nachází prostor s nábytkem pro spaní. K chatce přiléhá dřevěná kůlna s nářadím. Stavba je celá podsklepená se vstupem ze zadní části chaty přes kovové schodiště, kde se nachází prostor pro uskladnění, ovoce, zeleniny a jiných hlíznatých i cibulnatých rostlin. Za budovou je postaven zděný kompostér. Před chatkou jsou vzrostlé ovocné keře, stromy včetně okrasných. Parkování je před vstupem do osady s možností vjezdu vozem k chatě, v dosahu je zastávka MHD. Pozemek je pravidelně sekán, chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku. Těším se na setkání při prohlídce nemovitosti.