Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Realitní zpravodaj

Ministryně financí plánuje zrušení daně z nabytí nemovitosti

Ministryně financí plánuje zrušení daně z nabytí nemovitosti
Ministryně financí v nedělní Partii televize Prima oznámila plán na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Návrh ještě musí podpořit vláda. Vzhledem k aktuální situaci je pravděpodobné, že návrh projde...

Možnost odkladu úhrady daně z nabytí nemovitosti

Možnost odkladu úhrady daně z nabytí nemovitosti
V přehršli úlev pro občany jsou i úlevy od Ministerstva financí. Jednou z nich také možnost podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti a uhradit zálohu na tuto daň do 31. 8. 2020.

Jak přistupují banky k žádostem o odklad splátky hypotéky?

Jak přistupují banky k žádostem o odklad splátky hypotéky?
Máte v důsledku vládou vyhlášeného nouzového stavu a opatřením proti šíření koronaviru potíže se splácením hypotéky? Máte možnost si splátky odložit. Jak k tomu jednotlivé banky přistupují?

Nezapomeňte na daňový odpočet

Nezapomeňte na daňový odpočet
Ačkoli bylo vládou umožněno odevzdat daňové přiznání o tři měsíce později, pokud je máte zpracované, odevzdejte jej rovnou. Mnoho lidí zapomíná, že nemusí na finanční úřad osobně, přiznání stačí..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty 20m², pozemek 306m² - Hradec Králové - Malšovice

Prodej chaty 20, pozemek 306 - Hradec Králové - Malšovice, Ev.č.: 00060

IMG_0939

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaHradec Králové - Malšovice
OkresHradec Králové
Velikost2 pokoje
Plocha užitná45 m²
Plocha pozemku306 m²
Plocha zastavěná20 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace1998
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám pěknou zděnou podsklepenou chatku s terasou, obytným podkrovím se zařízením o celkové ploše pozemku 306 m2 v zahrádkářské kolonii Rozkvět míru v Malšovicích v části Hradce Králové v katastrálním území Malšovice u Hradce Králové. Celý pozemek má 306 m2 z toho, zastavěná část pozemku 20 m2. Zahrada o 286 m2 je v pronájmu ZO Českého zahrádkářského svazu Rozkvět míru Malšovice, ošetřeno smlouvou na dobu neurčitou včetně přístupové cesty s ročním poplatkem na údržbu, provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci. Elektrická energie se hradí zálohou s ročním vyúčtováním skutečnosti dle podružného elektroměru. Užitková voda na zalévání je rozvedena po pozemku, přivedena je z Orlice. Pitná voda v dosahu u vodárny. Vstup do chaty přes schodiště s terasou, kde je zavedena elektřina s osvětlením, podlaha betonová s dlažbou, dřevěná se zátěžovým kobercem. K užívání slouží místnost vybavená kuchyňskou linkou, nábytkem, kamny na tuhá paliva nebo je možno vytápět přes elektrický radiátor. Dále je vstup přes dřevěné schodiště do bytného podkroví, kde se nachází prostor s nábytkem pro spaní. K chatce přiléhá dřevěná kůlna s nářadím. Stavba je celá podsklepená se vstupem ze zadní části chaty přes kovové schodiště, kde se nachází prostor pro uskladnění, ovoce, zeleniny a jiných hlíznatých i cibulnatých rostlin. Za budovou je postaven zděný kompostér. Před chatkou jsou vzrostlé ovocné keře, stromy včetně okrasných. Parkování je před vstupem do osady s možností vjezdu vozem k chatě, v dosahu je zastávka MHD. Pozemek je pravidelně sekán, chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku. Těším se na setkání při prohlídce nemovitosti.