Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Realitní zpravodaj

Zákon o realitním zprostředkování vyšel ve sbírce zákonů. Od kdy bude platit?

Zákon o realitním zprostředkování vyšel ve sbírce zákonů. Od kdy bude platit?
Je to jisté, zákon platí. Protože se ale nestihlo vydat zákon ve sbírce zákonů před stanoveným datem účinnosti, bude datum účinnosti předmětem právních diskusí.

Byt jako investice. Kterým kategoriím se raději vyhnout?

Byt jako investice. Kterým kategoriím se raději vyhnout?
Možná se domníváte, že nákup bytu, který nepotřebujete, je zbytečný luxus. A proč si na něj navíc brát hypotéku? Možná, kdybyste měli dostatek hotovosti. Ovšem i vzhledem k současné výši hypotečních..

Splácení hypotéky při nezaměstnanosti. Jaké jsou možnosti

Splácení hypotéky při nezaměstnanosti. Jaké jsou možnosti
Přišli jste o zaměstnání a máte hypotéku, jejíž splátky se mohou stát v nejbližších měsících významným problémem. Jestliže nenastupujete obratem do dalšího zaměstnání, budete pobírat pouze podporu v..

Koho informovat o rekonstrukci bytu

Koho informovat o rekonstrukci bytu
Kupujete byt, který bude potřebovat větší či menší úpravy? Některé z nich mohou vyžadovat stavební povolení či ohlášení. Avšak vždy je třeba informovat družstvo či vedení SVJ. U družstevních bytů je..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty 9m² na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov

Prodej chaty 9 na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov, Ev.č.: 00057

IMG_0885
IMG_0887
IMG_0882
IMG_0880
IMG_0878
IMG_0876
IMG_0877

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieChata
LokalitaNa Dubech, Hradec Králové - Pouchov
OkresHradec Králové
Velikost1 pokoj
Plocha užitná9 m²
Plocha pozemku336 m²
Plocha zastavěná9 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám zděnou pěknou podsklepenou chatku s verandou s evidenčním číslem v zahrádkářské osadě Na Dubech,dle katastru nemovitostí vedená s využitím pro rodinnou rekreaci v katastrálním území Pouchov, část obce Hradce Králové. Celý pozemek má 336 m2 včetně stavebního pozemku o 9 m2, který je využíván jako zahrádka a je ve vlastnictví města Hradce Králové. Je zde možnost rozšíření a tedy i výstavby nové chatky, v budoucnu s možným odkoupením dle běžného postupu magistrátu města. Pozemek je v pronájmu města, ošetřeno Pachtovní smlouvou na dobu neurčitou včetně přístupové cesty s ročním poplatkem 345,-Kč. Dále se zde hradí 600,- Kč ročně na provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci na správu a údržbu. Platba za odběr elektrické energie a zálivkové vody řešeno vlastním elektroměrem a vodoměrem. Vstup do chaty přes schodišti s verandou, kde je zavedena elektřina, rozvody elektrické energie 220V s vlastním měřičem, podlaha betonová s krytinou z PVC. K užívání slouží jedna místnost, kde jsou zavedeny nové elektrické rozvody a osvětlení. Vytápění elektrickým radiátorem. Vybavení chladnička s mrazákem, minitrouba s dvouplotýnkovými vařiči, kuchyňská linka, nábytek a nové koberečky. K chatce přiléhá dřevěná kůlna vybavená zahradní technikou s nářadím. Střecha má novou krytinu se žlaby a svody na dešťovou vodu, dále jsou zde navíc umístěny 4 sudy s 200 l na zálivkovou vodu. Stavba je celá podsklepená pro uskladnění, ovoce, zeleniny a hlíznatých i cibulnatých rostlin. Před chatkou se nachází posezení se zahradním nábytkem z terakotového dřeva, které je součástí prodeje a dále je umístěno okrasné jezírko. Zahrada je udržovaná, jsou zde vzrostlé okrasné kvetoucí květiny, keře, mladé stromy, zelinářská část i kvetoucí trvalky. Před vstupem do osady je zastávka MHD č. 13 a 14, bezproblémové parkování. Pozemek i chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku v přírodě. Doporučuji prohlídku.