Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Realitní zpravodaj

Ministryně financí plánuje zrušení daně z nabytí nemovitosti

Ministryně financí plánuje zrušení daně z nabytí nemovitosti
Ministryně financí v nedělní Partii televize Prima oznámila plán na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Návrh ještě musí podpořit vláda. Vzhledem k aktuální situaci je pravděpodobné, že návrh projde...

Možnost odkladu úhrady daně z nabytí nemovitosti

Možnost odkladu úhrady daně z nabytí nemovitosti
V přehršli úlev pro občany jsou i úlevy od Ministerstva financí. Jednou z nich také možnost podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti a uhradit zálohu na tuto daň do 31. 8. 2020.

Jak přistupují banky k žádostem o odklad splátky hypotéky?

Jak přistupují banky k žádostem o odklad splátky hypotéky?
Máte v důsledku vládou vyhlášeného nouzového stavu a opatřením proti šíření koronaviru potíže se splácením hypotéky? Máte možnost si splátky odložit. Jak k tomu jednotlivé banky přistupují?

Nezapomeňte na daňový odpočet

Nezapomeňte na daňový odpočet
Ačkoli bylo vládou umožněno odevzdat daňové přiznání o tři měsíce později, pokud je máte zpracované, odevzdejte jej rovnou. Mnoho lidí zapomíná, že nemusí na finanční úřad osobně, přiznání stačí..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty 9m² na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov

Prodej chaty 9 na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov, Ev.č.: 00057

IMG_0885
IMG_0887
IMG_0882
IMG_0880
IMG_0878
IMG_0876
IMG_0877

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieChata
LokalitaNa Dubech, Hradec Králové - Pouchov
OkresHradec Králové
Velikost1 pokoj
Plocha užitná9 m²
Plocha pozemku336 m²
Plocha zastavěná9 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám zděnou pěknou podsklepenou chatku s verandou s evidenčním číslem v zahrádkářské osadě Na Dubech,dle katastru nemovitostí vedená s využitím pro rodinnou rekreaci v katastrálním území Pouchov, část obce Hradce Králové. Celý pozemek má 336 m2 včetně stavebního pozemku o 9 m2, který je využíván jako zahrádka a je ve vlastnictví města Hradce Králové. Je zde možnost rozšíření a tedy i výstavby nové chatky, v budoucnu s možným odkoupením dle běžného postupu magistrátu města. Pozemek je v pronájmu města, ošetřeno Pachtovní smlouvou na dobu neurčitou včetně přístupové cesty s ročním poplatkem 345,-Kč. Dále se zde hradí 600,- Kč ročně na provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci na správu a údržbu. Platba za odběr elektrické energie a zálivkové vody řešeno vlastním elektroměrem a vodoměrem. Vstup do chaty přes schodišti s verandou, kde je zavedena elektřina, rozvody elektrické energie 220V s vlastním měřičem, podlaha betonová s krytinou z PVC. K užívání slouží jedna místnost, kde jsou zavedeny nové elektrické rozvody a osvětlení. Vytápění elektrickým radiátorem. Vybavení chladnička s mrazákem, minitrouba s dvouplotýnkovými vařiči, kuchyňská linka, nábytek a nové koberečky. K chatce přiléhá dřevěná kůlna vybavená zahradní technikou s nářadím. Střecha má novou krytinu se žlaby a svody na dešťovou vodu, dále jsou zde navíc umístěny 4 sudy s 200 l na zálivkovou vodu. Stavba je celá podsklepená pro uskladnění, ovoce, zeleniny a hlíznatých i cibulnatých rostlin. Před chatkou se nachází posezení se zahradním nábytkem z terakotového dřeva, které je součástí prodeje a dále je umístěno okrasné jezírko. Zahrada je udržovaná, jsou zde vzrostlé okrasné kvetoucí květiny, keře, mladé stromy, zelinářská část i kvetoucí trvalky. Před vstupem do osady je zastávka MHD č. 13 a 14, bezproblémové parkování. Pozemek i chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku v přírodě. Doporučuji prohlídku.