Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Realitní zpravodaj

Na hypotéku dosáhne více zájemců. ČNB zrušila další omezení

Na hypotéku dosáhne více zájemců. ČNB zrušila další omezení
30.11.2023 - Česká národní banka (ČNB) na svém včerejším zasedání rozhodla o deaktivaci ukazatele DTI. Parametr DTI (Debt To Income) stanovuje poměr výše celkového zadlužení žadatele o úvěr a výše..

Čeká nás velká nájemní revoluce? Návrh nového zákona řeší, jak zamezit řetězení nájemních smluv

Čeká nás velká nájemní revoluce? Návrh nového zákona řeší, jak zamezit řetězení nájemních smluv
29.11.2023 - V rámci chystaného zákona o podpoře v bydlení chce vláda mj. zamezit řetězení nájemních smluv na dobu určitou. Je však otázkou, zda to bude výhodné pro obě smluvní strany, nebo zda to..

Pozemek máte, ale nemáte pro něj využití. Co s ním?

Pozemek máte, ale nemáte pro něj využití. Co s ním?
27.11.2023 - Způsob využití pozemku je definován katastrálním zákonem a jeho prováděcím předpisem. O legálním způsobu využití pozemku evidovaném v katastru nemovitostí rozhodují různé orgány, podle..

Dluhopisy a akciové fondy – další možnosti, jak investovat do nemovitostí

Dluhopisy a akciové fondy – další možnosti, jak investovat do nemovitostí
24.11.2023 - Nemovitosti jsou dlouhodobě označovány za jeden z nejvýhodnějších způsobů, jak lze zhodnotit uspořené finanční prostředky. Neznamená to však, že je vždy třeba zakoupit celou nemovitost...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty 9m² na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov

Prodej chaty 9 na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov, Ev.č.: 00057

IMG_0885

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183
Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieChata
LokalitaNa Dubech, Hradec Králové - Pouchov
OkresHradec Králové
Velikost1 pokoj
Plocha užitná9 m²
Plocha pozemku336 m²
Plocha zastavěná9 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám zděnou pěknou podsklepenou chatku s verandou s evidenčním číslem v zahrádkářské osadě Na Dubech,dle katastru nemovitostí vedená s využitím pro rodinnou rekreaci v katastrálním území Pouchov, část obce Hradce Králové. Celý pozemek má 336 m2 včetně stavebního pozemku o 9 m2, který je využíván jako zahrádka a je ve vlastnictví města Hradce Králové. Je zde možnost rozšíření a tedy i výstavby nové chatky, v budoucnu s možným odkoupením dle běžného postupu magistrátu města. Pozemek je v pronájmu města, ošetřeno Pachtovní smlouvou na dobu neurčitou včetně přístupové cesty s ročním poplatkem 345,-Kč. Dále se zde hradí 600,- Kč ročně na provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci na správu a údržbu. Platba za odběr elektrické energie a zálivkové vody řešeno vlastním elektroměrem a vodoměrem. Vstup do chaty přes schodišti s verandou, kde je zavedena elektřina, rozvody elektrické energie 220V s vlastním měřičem, podlaha betonová s krytinou z PVC. K užívání slouží jedna místnost, kde jsou zavedeny nové elektrické rozvody a osvětlení. Vytápění elektrickým radiátorem. Vybavení chladnička s mrazákem, minitrouba s dvouplotýnkovými vařiči, kuchyňská linka, nábytek a nové koberečky. K chatce přiléhá dřevěná kůlna vybavená zahradní technikou s nářadím. Střecha má novou krytinu se žlaby a svody na dešťovou vodu, dále jsou zde navíc umístěny 4 sudy s 200 l na zálivkovou vodu. Stavba je celá podsklepená pro uskladnění, ovoce, zeleniny a hlíznatých i cibulnatých rostlin. Před chatkou se nachází posezení se zahradním nábytkem z terakotového dřeva, které je součástí prodeje a dále je umístěno okrasné jezírko. Zahrada je udržovaná, jsou zde vzrostlé okrasné kvetoucí květiny, keře, mladé stromy, zelinářská část i kvetoucí trvalky. Před vstupem do osady je zastávka MHD č. 13 a 14, bezproblémové parkování. Pozemek i chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku v přírodě. Doporučuji prohlídku.