Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Realitní zpravodaj

Změna trendu ve vývoji sazeb hypoték se potvrdila

Změna trendu ve vývoji sazeb hypoték se potvrdila
5.10.2022 - Průměrná nabídková sazba hypoték, kterou napříč trhem měříme prostřednictvím indexů GOFI, v září potvrdila trend z předchozích dvou měsíců. Sazby v červenci přestaly růst a v srpnu a září..

V Brně se prodalo nejméně nových bytů za posledních 10 let. Ceny začínají klesat

V Brně se prodalo nejméně nových bytů za posledních 10 let. Ceny začínají klesat
4.10.2022 - Prodeje nových bytů v Brně se ve třetím čtvrtletí roku 2022 propadly na historické minimum. Potvrdil se tak trend, který naznačil již druhý kvartál. Z dat společnosti Trikaya vyplývá, že..

Jak předejít sporům při dědění nemovitosti? Jednou z možností je kolace

Jak předejít sporům při dědění nemovitosti? Jednou z možností je kolace
3.10.2022 - Nejednou se stává, že některý z dědiců obviní druhého, že dosáhl přepisu nemovitosti na sebe za života rodiče manipulací či podobným nátlakem. Pokud chce mít majitel nemovitosti jistotu,..

Jaký je rozdíl mezi koupí ateliéru a bytu

Jaký je rozdíl mezi koupí ateliéru a bytu
30.9.2022 - Ceny bytů se dostaly na nejvyšší hodnoty za posledních 30 let, a tak pro někoho může být řešením koupě ateliéru. Může se stát startovacím bytem nebo únikem z bytu nadměrně velkého...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty 9m² na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov

Prodej chaty 9 na pozemku 336 m2 - Hradec Králové - Pouchov, Ev.č.: 00057

IMG_0885

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
Monika Fröhlichová reality s.r.o.Monika Fröhlichová reality s.r.o.
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieChata
LokalitaNa Dubech, Hradec Králové - Pouchov
OkresHradec Králové
Velikost1 pokoj
Plocha užitná9 m²
Plocha pozemku336 m²
Plocha zastavěná9 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám zděnou pěknou podsklepenou chatku s verandou s evidenčním číslem v zahrádkářské osadě Na Dubech,dle katastru nemovitostí vedená s využitím pro rodinnou rekreaci v katastrálním území Pouchov, část obce Hradce Králové. Celý pozemek má 336 m2 včetně stavebního pozemku o 9 m2, který je využíván jako zahrádka a je ve vlastnictví města Hradce Králové. Je zde možnost rozšíření a tedy i výstavby nové chatky, v budoucnu s možným odkoupením dle běžného postupu magistrátu města. Pozemek je v pronájmu města, ošetřeno Pachtovní smlouvou na dobu neurčitou včetně přístupové cesty s ročním poplatkem 345,-Kč. Dále se zde hradí 600,- Kč ročně na provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci na správu a údržbu. Platba za odběr elektrické energie a zálivkové vody řešeno vlastním elektroměrem a vodoměrem. Vstup do chaty přes schodišti s verandou, kde je zavedena elektřina, rozvody elektrické energie 220V s vlastním měřičem, podlaha betonová s krytinou z PVC. K užívání slouží jedna místnost, kde jsou zavedeny nové elektrické rozvody a osvětlení. Vytápění elektrickým radiátorem. Vybavení chladnička s mrazákem, minitrouba s dvouplotýnkovými vařiči, kuchyňská linka, nábytek a nové koberečky. K chatce přiléhá dřevěná kůlna vybavená zahradní technikou s nářadím. Střecha má novou krytinu se žlaby a svody na dešťovou vodu, dále jsou zde navíc umístěny 4 sudy s 200 l na zálivkovou vodu. Stavba je celá podsklepená pro uskladnění, ovoce, zeleniny a hlíznatých i cibulnatých rostlin. Před chatkou se nachází posezení se zahradním nábytkem z terakotového dřeva, které je součástí prodeje a dále je umístěno okrasné jezírko. Zahrada je udržovaná, jsou zde vzrostlé okrasné kvetoucí květiny, keře, mladé stromy, zelinářská část i kvetoucí trvalky. Před vstupem do osady je zastávka MHD č. 13 a 14, bezproblémové parkování. Pozemek i chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku v přírodě. Doporučuji prohlídku.