Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Realitní zpravodaj

Je vedro v bytech záležitostí celého SVJ?

Je vedro v bytech záležitostí celého SVJ?
16.4.2026 - Pokud se problém přehřívání bytů objevuje u více vlastníků, bývá vhodné otevřít toto téma v rámci celého SVJ. Zkušenosti z praxe totiž ukazují, že domy, které začnou řešit přehřívání bytů..

Ze starého klenotu nový život. Jak proměnit zanedbanou nemovitost v moderní skvost

Ze starého klenotu nový život. Jak proměnit zanedbanou nemovitost v moderní skvost
15.4.2026 - Bydlíte ve starém paneláku, nebo plánujete koupit bývalé sídlo firmy, starou továrnu nebo statek? Vše má svůj potenciál. Jestliže budete mít dostatek sil, potřebné investice a dobrého..

Krátkodobé pronájmy pod palbou: Novela má pomoci, ale má zásadní mezery

Krátkodobé pronájmy pod palbou: Novela má pomoci, ale má zásadní mezery
13.4.2026 - Zvýšený hluk, nedostatek parkovacích stání a další negativní dopady často provází místa, kam se turisté přichází ubytovat typicky jen na několik málo dní. Pomoc s podobnými problémy..

Při koupi nemovitosti je třeba věnovat pozornost duplicitnímu vlastnictví

Při koupi nemovitosti je třeba věnovat pozornost duplicitnímu vlastnictví
9.4.2026 - Zdálo by se, že jedna nemovitost nemůže mít několik vlastníků, pokud to nejsou spoluvlastníci. Tedy pokud nevlastní každý z nich určitou část nemovitosti, nebo podíl na nemovitosti. Opak..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty s pozemkem 363m² - Hradec Králové - Malšovice

Prodej chaty s pozemkem 363 - Hradec Králové - Malšovice, Ev.č.: 00062

M

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieChata
LokalitaRozkvět míru I, Hradec Králové - Malšovice
OkresHradec Králové
Velikost1 pokoj
Užitná plocha16 m²
Plocha pozemku363 m²
Plocha zahrady347 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodej pěkné zahrádky se zděnou chatkou a sklepem o celkové ploše pozemku 347 m2 v zahrádkářské kolonii Rozkvět míru v Malšovicích v části Hradce Králové v katastrálním území Malšovice u Hradce Králové. Vlastní pozemek tvoří zastavěnou plochou 16 m2 a zahradu 347m2. Do chaty je zavedena elektřina, rozvody elektrické energie 220V s vlastním měřičem ve sloupku. Chatku lze rozšířit o zastavěnou plochu do 25m 2. Stávající stavba je tvořena jednou místností sklípkem pro uskladnění, ovoce, zeleniny a hlíznatých i cibulnatých rostlin. Betonová podlaha s krytinou z PVC. Užitková voda na zalévání je rozvedena po pozemku, přivedena z Orlice. Pitná voda v dosahu u společenského domu. Za chatkou se nachází dřevník včetně nářadí, vyzděný kompostér. Zahrada je udržovaná, jsou zde vzrostlé okrasné květiny, keře,dřeviny, ovocné stromy:třešeň, hruška, švestka, čtyři jabloně, dvě broskve. Na pozemku vystaven skleník a konstrukce na foliák. Nachází se ve středové části osady s dosahem 50m na parkoviště. Směrem ke Stříbrnému rybníku před vstupem do osady je zastávka MHD a možný vjezd vozem k chatě. Kolonie leží v dobré lokalitě s dosahem novohradských lesů s vyžitím k rekreaci, houbaření a koupání. Nemovitost je v osobním vlastnictví a není právně zatížena. K pozemku náleží podíl na přístupových komunikacích tedy nákup nemovitosti lze řešit hypotečním úvěrem, který ráda zajistím. Roční poplatky do zahrádkářské organizace 1.230,- včetně zálohy na elektřinu. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku v přírodě. Těším se na vás při prohlídce.