Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Realitní zpravodaj

Blíží se nové kotlíkové dotace. Ušetřit bude možné až 95 % pořizovacích nákladů

Blíží se nové kotlíkové dotace. Ušetřit bude možné až 95 % pořizovacích nákladů
21.10.2021 - V rámci nové etapy programu Nová zelená úsporám mohou žádat domácnosti o výměnu zastaralého kotle za nový. Nízkopříjmové domácnosti si však mohou počkat na kotlíkové dotace, které budou..

Na změnu stanov bytových družstev je čas jen do 31. prosince 2021. Co vše se změní?

Na změnu stanov bytových družstev je čas jen do 31. prosince 2021. Co vše se změní?
18.10.2021 - Novely občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích, které začaly platit 1. ledna 2021, stanovují bytovým družstvům povinnost uvést své stanovy do souladu s těmito novelami do..

Tři tipy pro správný výběr barev do koupelny

Tři tipy pro správný výběr barev do koupelny
15.10.2021 - Někdo si do koupelny vybere kachličky, jiný dává přednost malbě a většina nejspíš volí kombinaci obojího. Kachličky jsou v podstatě nutností, pokud nevlastníte sprchový kout nebo..

V Brně se nové byty prodávají o 41 procent dráž než před rokem

V Brně se nové byty prodávají o 41 procent dráž než před rokem
14.10.2021 - Ceny nových bytů v Brně stále rostou. Ve třetím čtvrtletí je lidé kupovali průměrně za 5,75 milionu korun. Za aktuálně nabízené byty zájemci zaplatí v průměru 124 500 korun za metr..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej chaty s pozemkem 408m2 Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Prodej chaty s pozemkem 408m2 Hradec Králové - Nový Hradec Králové, Ev.č.: 00079

IMG_1811

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
Monika Fröhlichová reality s.r.o.Monika Fröhlichová reality s.r.o.
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaZahrádkářská osada Zlatá růže, Hradec Králové - Nový Hradec Králové
OkresHradec Králové
Velikost2 pokoje
Plocha užitná48 m²
Plocha pozemku408 m²
Plocha zastavěná16 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodám pěknou zděnou podsklepenou chatku s e sklepem a obytným podkrovím, o celkové ploše pozemku 408 m2 v zahrádkářské kolonii Zlatá Růže v Malšovicích, v části Hradce Králové v katastrálním území Nový Hradec Králové. Celý pozemek má 408 m2 z toho, zastavěná část pozemku 16 m2 a zahrada 392 m2. Dále podíl na přístupové cestě s ročním poplatkem na údržbu, provozní a účelové poplatky zahrádkářské organizaci. Elektrická energie se hradí zálohou s ročním vyúčtováním skutečnosti dle podružného elektroměru. Užitková voda na zalévání je rozvedena po pozemku, přivedena je z Orlice. Pitná voda v dosahu u kulturního domu. Vstup do chaty přes schodiště, kde je zavedena elektřina s osvětlením, podlaha betonová s dlažbou, dřevěná se zátěžovým kobercem. K užívání slouží místnost vybavená kuchyňskou linkou, nábytkem, kamny na tuhá paliva nebo je možno vytápět přes elektrický radiátor. Dále je vstup přes dřevěné schodiště do bytného podkroví, kde se nachází prostor s nábytkem pro spaní. Stavba je celá podsklepená se vstupem přes dřevěné schodiště do sklepních prostor, kde se nachází úložný prostor pro uskladnění potravin, zeleniny a nářadí.
Na zahradě je postaven skleník, kompostér a jsou zde vzrostlé ovocné keře, stromy včetně okrasných. Parkování je před vstupem do osady s možností vjezdu vozem k chatě, v dosahu je zastávka MHD. Pozemek je pravidelně sekán, chata je v udržovaném a pěkném stavu možné ihned k užívání. Vřele doporučuji pro zahradničení i k příjemnému trávení odpočinku. Těším se na setkání při prohlídce nemovitosti.