Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Realitní zpravodaj

Co hostům ve vašem apartmánu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři

Co hostům ve vašem apartmánu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři
19.6.2024 - Vlastníte-li apartmán nebo jinou nemovitost určenou ke krátkodobému pronájmu, nesmíte zapomenout na dvě důležité věci. Jednak jak dát o pronájmu vědět potřebnému okruhu zájemců, a jak jim..

Můžete bydlet v nebytovém prostoru?

Můžete bydlet v nebytovém prostoru?
17.6.2024 - Z hlediska občanského zákona lze pronajmout i nebytový prostor za účelem bydlení. Na druhou stranu stavební zákon ano, a dokonce pod pohrůžkou pokuty do výše půl milionu korun. Přitom..

Za jakých podmínek je možné v bytě podnikat

Za jakých podmínek je možné v bytě podnikat
13.6.2024 - V pocovidové době začala být naprosto běžná práce z domova. Něco jiného však je, pokud z domova pracuje zaměstnanec na základě povolení – či pověření zaměstnavatele, a něco jiného, pokud..

Vláda zahájila program dostupného bydlení

Vláda zahájila program dostupného bydlení
12.6.2024 - Krátce po vzniku regionálních center SFPI pro podporu investic do nájemního bydlení následují další vládní kroky na podporu bydlení. 27. května 2024 zahájila vláda program dostupného..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej přízemního rodinného domu 4+1 s pozemkem 1 427 m² s možnou zástavbou zahrady 683 m² s kotelnou, dílnou, chlívky, stodolou, garáží v obci Semín s dosahem do Kladrub n. Labem, Přelouče a Pardubic

Prodej přízemního rodinného domu 4+1 s pozemkem 1 427 s možnou zástavbou zahrady 683 s kotelnou, dílnou, chlívky, stodolou, garáží v obci Semín s dosahem do Kladrub n. Labem, Přelouče a Pardubic, Ev.č.: 00102

IMG_3244

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183
Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaSemín 121
OkresPardubice
Velikost4 pokoje
Plocha užitná125 m²
Plocha podlahová101 m²
Plocha pozemku1.427 m²
Plocha zastavěná744 m²
Plocha zahrady683 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům 4+1 s jedním nadzemním podlažím a půdou, kde je možné vybudovat obytné podkroví, je bez podsklepení. Na dům navazují chlívky, stodola s menším sklepem a s garáží, dům má rozlehlou zahradou se studnou v klidné obci Semín, vzdálené 9min od Přelouče a 3min. do Kladrub nad Labem. Celková plocha pozemku je 1 427 m2 z toho zastavěná plocha a nádvoří 744 m2, zahrada 683 m2, kterou lze případně zastavět nebo geometricky oddělit s využitím, jako investice k prodeji s přístupem po vedlejší asfaltové komunikaci s možnosti napojení inženýrských sítí. Objekt byl postaven ke konci 19. století. V r. 1960 probíhala postupná rekonstrukce s úpravou a s obměnou některých konstrukcí a vybavení-kuchyně, podlahy s izolací, zárubně, dveře, okna, vnitřní instalace. V roce 1990 bylo provedeno ústřední vytápění s plynovým kotlem a částečná úprava koupelny. Základy domu jsou smíšené, konstrukce z cihel tl. 45 cm bez zateplení. Stropy jsou dřevěné, trámové v části klenuté. Střecha sedlová s krytinou z pálených tašek, klempířské prvky pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové bez zateplení pláště. Podlahová plocha 101,5m2. Užitná plocha vč. příslušenství (kotelna, dílna) má 125 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné a štukové. Objekt má špaletová okna včetně žaluzií. Orientace obytných prostor je jižním a východním směrem. Vstup do domu tvoří zděná veranda, kde se nachází prostorná chodba, z které je vstup do obývacího pokoje, který je průchozí do dětského. V chodbě se dále nachází samostatná toaleta. Dále je zde kuchyň s jídelním koutem s přístupem do spíže a kotelny - posledních 10let se topí přes plyn. kotel, zde i kotel na dřevo, který se dříve využíval, následuje dílna se vstupem na dvůr. Obytnou část ještě tvoří ložnice, která je průchozí do druhého dětského pokoje, se vstupem do koupelny vybavenou sprchovým koutem, bidetem a umyvadlem. Podlahy v obyt. místnostech z vlýsek, koberců nebo lina, ostatní místnosti mají keramickou dlažbu. Do objektu zavedena elektřina 230V a 400V. Zdroj vody napojen na vodovod, na pozemku se nachází kopaná studna, prohloubená vrtem, využívána na zálivku pozemku. Odpadní vody svedeny do kanalizace. Pro ohřev vody slouží bojler umístěn v koupelně. Připojení TV přes satelit. Na domě se doporučuje provést kompletní rekonstrukci. Parkování na vlastním pozemku. K domu dále náleží plechová buňka pro nářadí a menší stavba, která se dříve využívala jako obchůdek se skladem. Dům je postaven v širším centru obce, mezi zástavbou rodinných domů se zahradami. V obci se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami a dvě hospody. V místě je zastávka linkového spoje do obcí. Kdo touží po rekreaci nebo bydlení na vesnici s dosahem do měst tak je dům určen právě Vám. Nemovitost není v záplavovém území a je bez právního zatížení. Vybavení dle dohody, stěhování možno ihned. S financováním hypotékou ráda pomohu a nemovitostí Vás ráda provedu.