Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Realitní zpravodaj

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?
19.9.2023 - Různé názvy různý obsah? Nebo jen různé názvy a stejný obsah práce? Mezi architektem a designérem je samozřejmě rozdíl, a naopak, je skvělé, když si vlastník nemovitosti objedná služby..

S opravou soukromého rybníku pomůže stát

S opravou soukromého rybníku pomůže stát
18.9.2023 - Plánujete koupit pozemek, na kterém je zanedbané jezírko? Nebo již máte na své zahradě rybníček? Vodní plocha je určitě atraktivním prvkem krajiny a začlenit ji na svůj pozemek může být..

Může být nezletilé dítě vlastníkem nemovitosti?

Může být nezletilé dítě vlastníkem nemovitosti?
14.9.2023 - Jsou situace, které rodiče či jiné příbuzné přivedou k tomu, že chtějí nemovitost ve svém vlastnictví převést na nezletilé dítě. Tuto transakci zákon umožňuje, neboť již od narození má..

Stavební spoření pomáhá v Česku již 30 let k lepšímu bydlení

Stavební spoření pomáhá v Česku již 30 let k lepšímu bydlení
12.9.2023 - Na počátku stála iniciativa skupiny poslanců českého parlamentu, kteří si vzali příklad z podpory bydlení v Německu a v Rakousku. Po důkladném prostudování jejich modelů vytvořili zákon o..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Prodej rodinného domu s pozemkem 12 134m² - Vamberk - Peklo nad Zdobnicí

Prodej rodinného domu s pozemkem 12 134 - Vamberk - Peklo nad Zdobnicí, Ev.č.: 00084

DJI_0664

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183
Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenaprodáno
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaPeklo 108, Vamberk
OkresRychnov nad Kněžnou
Velikost2 pokoje
Plocha užitná102 m²
Plocha podlahová62 m²
Plocha pozemku12.134 m²
Plocha zastavěná413 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaVenkovská
Rok výstavby1872
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím k prodeji zděný stavební objekt, který je využíván pro rekreační účel. Objekt je částečně podsklepený s pozemky 12 134 m2. Z toho 413m2 tvoří zastavěná plocha, 7 807m2 travnatá plocha, 3 005m2 zahrada, lesní pozemek 909m2, vše se nachází v katastrálním území Peklo nad Zdobnicí, obec Vamberk. Dům byl postaven r.1872. Stav odpovídá stáří stavby. Vyžaduje kompletní rekonstrukci, nyní jej nelze užívat k bydlení ani k rekreaci, dům je přízemní s půdními prostory bez vybudovaného podkroví. K objektu náleží sklep, bývalý chlév (nyní sloužící jako dílna), stodola, dřevník a kolny. V přízemí je obytná část dispozičně je řešena jako 2+kk, chodba a sociální zařízení (koupelna vybavena vanou a umyvadlem, toaleta). KK je vybaven dřezem a sporákem na propanbutan Podlahová plocha obytné části 62m2, užitná plocha včetně příslušenství 102m2. Tloušťka stěn 75cm, stropy obytné části tvořeny dřevěnými trámy, ostatní klenuté. Tvar střechy sedlový s eternitovou krytinou. Podlahy prkenné a betonové. Okna jsou dřevěná. Orientace obytných prostor na jih a jihovýchod. Dveře a zárubně dřevěná. Objekt je vytápěn kamny na tuhá paliva, do domu zaveden elektrický proud 230/400V. Rekreační objekt nedisponuje zdrojem teplé vody. Na pozemku se využívá studna, odpadní vody prozatím řešeny trativodem. Možno využít i stávající žumpu z bývalého chléva. Pozemek je mírně svažitý, není oplocen, osázen je ovocnými a okrasnými dřevinami. Nemovitost v historii sloužila hájovna a zemědělské stavení. Přístup k objektu po obecní komunikaci a travnatém pozemku. Nemovitost je postavena v překrásné a klidné lokalitě obklopená zelení, louky a lesy, kde je možné z okna i z pozemku sledovat srnky a okolní přírodu s nádherným relaxem s možnou návštěvou lesů určených i k houbaření. V dosahu turistické trasy, pstruhová řeka, rybníky, památky. Koupaliště, fotbal, tenis cca 3km. Občanská vybavenost v obci Vamberk 4 km nebo Rychnov 8km. Vlaková zastávka cca 800m Rybná nad Zdobnicí. Linkový bus Vamberk nebo Rychnov. Nemovitost lze využít pro bydlení, rekreaci i k podnikání. S vyřízením financování ráda pomohu. Prodávající má výhradní právo výběru kupujícího, v případě více zájemců, bude nemovitost prodána nejvyšší cenové nabídce. Těším se na Vás při prohlídce.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=WvAZXs8wgM8