Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 5
Realitní zpravodaj

Při prodeji bytu je vhodné vyrovnat příspěvky na správu domu

Při prodeji bytu je vhodné vyrovnat příspěvky na správu domu
2.3.2026 - Příspěvky do fondu oprav, resp. příspěvky na správu domu a pozemku, platí povinně všichni vlastníci jednotek sdružení ve společenství vlastníků jednotek, a to měsíčně. Jsou určeny na..

Jak se dědí v sešívané rodině

Jak se dědí v sešívané rodině
26.2.2026 - Dědické řízení je jednoduché, pokud zůstavitel zanechal závěť, sepsal dědickou smlouvu či daroval svůj majetek za života. Jednoduché to je také, pokud jde o první manželství, majetek je..

Proč byste si nemovitost neměli prodávat sami?

Proč byste si nemovitost neměli prodávat sami?
25.2.2026 - Prodat nemovitost se může na první pohled zdát jako jednoduchý proces. Stačí pořídit několik fotografií, vystavit inzerát a čekat na zájemce. Realita je ale často jiná. Prodej bytu, domu..

Neplatiči na odchodu. Nový rozkaz k vyklizení zrychlí cestu pronajímatele k bytu

Neplatiči na odchodu. Nový rozkaz k vyklizení zrychlí cestu pronajímatele k bytu
20.2.2026 - Nový právní institut, nazvaný rozkaz k vyklizení, vstoupil v účinnost 1. ledna letošního roku na základě novely občanského soudního řádu. Tento nástroj má zjednodušit a zrychlit situace,..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Pronájem, Byty 3+kk, 63m² - Hradec Králové - Slezské Předměstí

Pronájem, Byty 3+kk, 63 - Hradec Králové - Slezské Předměstí, Ev.č.: 00049

IMG_0786

Kontaktujte makléře

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
+420 733 691 093
[email protected]
IČ: 76188183

Monika FröhlichováMonika Fröhlichová
Havlíčkova 404/2
Hradec Králové
+420 733 691 093
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 3+kk
LokalitaSeverní, Hradec Králové - Slezské Předměstí
OkresHradec Králové
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha63 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění8. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím k pronájmu krásný rekonstruovaný byt 3+KK o velikosti 63,80 m2 se zděným jádrem, balkónem, lodžií a sklepem. Nachází se v 8. patře panelového domu v Hradci Králové, část Slezské Předměstí, v ulici Severní. Dům zateplen, nové balkony. V roce 2016 proběhla rekonstrukce bytu, kdy odstraněním příčky bylo docíleno zvětšení a provzdušnění obývacího prostoru, který přiléhá ke kuchyni. Nová elektřina v mědi, v chodbě i v kuchyni nová dlažba, nová koupelna se sprchovým koutem, pračka, umyvadlo, obkladačky, sádrokartonem snížen strop s usazením bodového osvětlení. Nová závěsná samostatně oddělená toaleta. Nová plastová okna se žaluziemi. Ohřev vody i vytápění dálkové, radiátory opatřeny měřiči. V ostatních místnostech plovoucí podlaha. Dispozice: vstupní chodba, samostatná toaleta, protilehle následuje ložnice s šatní skříní. Dále z chodby na západ pokoj se vstupem na balkon s výhleden do zeleně a na mateřskou školku. Z chodby proti vstupním dveřím obývací pokoj s kuchyní na zakázku se zabudovaným osvětlením, vybavena je plyn. sporákem s elektr. troubou, lednicí s mrazícím boxem. Za kuchyní následuje koupelna a lodžií s přivedeným osvětlením pro úložný prostor. K bytové jednotce náleží zděný sklep s další možností využití prostor pro uložení kol, a kočárku. Výborná dopravní obslužností s dosahem na ČD, před domem MHD č.3, 14, 25 s dosahem do centra, bezplatné parkováním u domu. Vřele doporučuji mladému páru i rodině díky lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. V místě školka v blízkosti škola, poliklinika, restaurace, obchody. Měsíční nájem 9.000,- + zálohy služeb 4.000,- počítáno na tři osoby, v případě dvou osob služby sníženy. Záloha na elektriku a plyn nahlášeny přímo na odběratele. Možné připojení internetu UPC. Vratná kauce 9.000,- a jeden nájem předem. Byt je určen pro nekuřáky, nejlépe bez zvířat pro dvě až tři osoby. Volné ihned, vřele doporučuji i jako startovací byt.